OGS GEÇİŞ İHLALİ

trafik ceza sorgulama

OGS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) ve HGS  (Hızlı Geçiş Sistemi) sistemlerine ait geçiş ihlaliniz bulunup bulunmadığını öğrenmek için tarafınıza gelecek tebliğnameyi mi beklemeyi tercih ederdiniz?  ya bunları bir numarayı arayıp öğrenebileceğinizi söylesek size…

evet artık bu tip borçlarınızı öğrenebileceğiniz  0888 233 63 63 OGS Borç Sorgulama servisi var. cep telefonunuzdan ya da sabit hattınızdan tuşlamanız yeterli 0888 233 63 63′ü. Türkiye ‘nin neresinde olduğunuz farketmiyor günün her saati arayabilirsiniz. 

0888 233 63 63 ile OGS ve HGS sistemlerine ait geçiş ihlali ile ilgili borcunuz bulunup bulunmadığını anında öğrenmek mümkün.

OGS ve HGS geçiş ihlali ceza borçlarınızı ve ayrıntısını öğrenmek için 0888 233 63 63 üzerinden aracınıza ait plaka numaranız ile anında sorgulama yaparak cezanız bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>